Zaalcompetitie jeugd

Beste ouders,

Zaterdag 27 november aanstaande start de zaalcompetitie. We gaan er vanuit dat iedereen aanwezig is bij de wedstrijden, maar mocht je een keer niet kunnen omdat je bijvoorbeeld ziek bent, geef dit dan door aan je team en aan Erna (06 51 80 55 79). Bij de thuiswedstrijden geldt dat je een half uur voor de wedstrijd aanwezig bent. En bij uitwedstrijden doen we een beroep op de ouders om te rijden. Hieronder het rijrooster. Kan je niet rijden op de aangegeven datum, probeer dan via de teamapp te ruilen met een andere ouder.

A1

DatumWedstrijdStarttijdVertrektijdAccommodatieRijouders
18-12-2021Juventa A1 – Sparta (Zw) A114:3013:15De BeekDanique, Twan, Lotte
22-1-2022ASVD A1 – Sparta (Zw) A112:0010:50’t DokEline, Lolke, Jacob-Jan
12-2-2022DOS ’46 A2 – Sparta (Zw) A111:0010:00De EendrachtMara, Ruben, Roy
5-3-2022Exakwa A1 – Sparta (Zw) A116:2014:50Sportcentrum De KoploperDavina, Danique, Lotte
19-3-2022Amicitia A1 – Sparta (Zw) A116:5015:25De StamperTwan, Lolke, Ruben
2-4-2022DOS Kampen/Veltman A1 – Sparta (Zw) A112:1011:20De ReeveMara, Eline, Jacob-Jan

 
A2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021DOS Kampen/Veltman A3 – Sparta (Zw) A214:2013:30De ReeveJoanne, Koen, Ruth
15-01-2022Rood-Wit A2 – Sparta (Zw) A213:2012:30Erica TerpstrahalFenna, Nienke, Femke
29-01-2022Dindoa A3 – Sparta (Zw) A215:0013:45Dindoa-halKenson, Yade, Esra
05-02-2022Oranje Zwart A1 – Sparta (Zw) A215:1514:45ZBC-halEigen vervoer
12-02-2022Exakwa A3 – Sparta (Zw) A215:1013:45Sportcentrum De KoploperEsra, Femke, Nienke
19-02-2022Sparta (N) A2 – Sparta (Zw) A217:3016:10WatergoorJoanne, Daniel, Ruth
      

 
B1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
4-12-2021Hoogkerk/Nic. B1 – Sparta (Zw) B114:4013:00Blaashal HoogkerkNathalie, Dione, Maarten
11-12-2021De W├ólden B1 – Sparta (Zw) B116:0514:25De Hege WaldenTessa, Liese, Thomas
15-1-2022Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B1 – Sparta (Zw) B115:3013:50MFC ZevenhuizenMatthijn, Jelmer, Luna
22-1-2022Rood-Wit B1 – Sparta (Zw) B111:1010:20Erica TerpstrahalJesper, Juliette, Nathalie
5-2-2022Leonidas/SCO B1 – Sparta (Zw) B110:008:45De DukerDione, Liese, Tessa
12-3-2022Wit-Blauw/Green Organics B1 – Sparta (Zw) B116:5516:00De ReeveJuliette, Luna, Matthijn
2-4-2022Heerenveen B2 – Sparta (Zw) B117:0015:45Hoekstra halJelmer, Thomas, Jesper


B2
2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021DOS Kampen/Veltman B2 – Sparta (Zw) B213:0012.10CellesbroekElla, Kiara, Koen
11-12-2021Exakwa B2 – Sparta (Zw) B215:1013:50Sportcentrum De KoploperNina, Lynn, Jeroen
08-01-2022Elburg B2 – Sparta (Zw) B217:0016.05’t HuikenKelsey, Celine, Hugo
15-01-2022ASVD B2 – Sparta (Zw) B215:0013.50’t DokNowa, Lynn, Kiara
22-01-2022Rood-Wit B2 – Sparta (Zw) B213:3012.40Erica TerpstrahalElla, Jeroen, Nina
12-03-2022Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B217:0015.55De WiekenKoen, Hugo, Nowa

C1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021ASVD C1 – Sparta (Zw) C112:00 10:45’t DokJonathan, Kaylee, Amber
11-12-2021DOS ’46 C1 – Sparta (Zw) C111:1510:15De EendrachtEsmee, Mireille, Jesper
22-1-2022Juventa C1 – Sparta (Zw) C114:0012:45De BeekDaan, Keano, Ruth
12-2-2022AVO C1 – Sparta (Zw) C113:1511:45KloostervesteAmber, Kaylee, Ruth
12-3-2022SCO/Motip Dupli C1 – Sparta (Zw) C113:5512:45De SteenseEsmee, Daan, Jesper
2-4-2022Amicitia C1 – Sparta (Zw) C115:3014:05De StamperJonathan, Ruth, Keano

 
C2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Hellas ’63 C1 – Sparta (Zw) C212:0010:55De BrakeAnniek, Joy, Juliette
18-12-2021Oranje Zwart C1 – Sparta (Zw) C215:1514:45ZBC-halEigen vervoer
05-02-2022Elburg C1 – Sparta (Zw) C215:0014:00MFC AperlooMaud, Marit, Thomas
19-02-2022KIA/Vefo C1 – Sparta (Zw) C212:3011:30De SlenkenAMinn, Joas, Tygo
05-03-2022Wit-Blauw/Green Organics C1 – Sparta (Zw) C211:0010:10De ReeveJasmijn, Anniek, Maud
26-03-2022Exakwa C2 – Sparta (Zw) C213:0011:35Sportcentrum De KoploperJoy, Thomas, Tygo

 
C3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021DTG C1 – Sparta (Zw) C312:2511.00De TrimeSilke, Anne, Kristof
29-01-2022Noveas C2 – Sparta (Zw) C311:0013:25De WaterwyckEster, Lois, Silvijn
12-02-2022Lemmer C1 – Sparta (Zw) C314:3013:15De Hege FonnenTim, Noa, Eline
19-02-2022Elburg C2 – Sparta (Zw) C313:0012:00’t HuikenElise, Joline, Jim
19-03-2022DOS ’46 C2 – Sparta (Zw) C311:0010:00De EendrachtSilke, Kristof, Silvijn
26-03-2022Harich C2 – Sparta (Zw) C311:5010:25De TrimeJoline, Ester, Elise

 
D1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021Rood-Wit D1 – Sparta (Zw) D111:10 10.30Erica TerpstrahalKian, Nynke, Milan
18-12-2021NKC ’51 D1 – Sparta (Zw) D112:3011:20Het RavijnJasja, Salome, Bram
29-01-2022Amicitia D1 – Sparta (Zw) D112:0010:35De StamperQuincy, Max, Thirza
12-02-2022Apeldoorn D1 – Sparta (Zw) D109:308:20ZuiderparkMilan, Jasja, Kobe
19-02-2022KVZ D1 – Sparta (Zw) D111:059:40HanzehalKian, Nynke, Max
26-03-2022Wit-Blauw/Green Organics D1 – Sparta (Zw) D112:0011:10CellesbroekThirza, Salome, Quincy

 
D2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021ASVD D1 – Sparta (Zw) D213:0011.45’t DokIsis, Imke, Fleur
18-12-2021Exakwa D4 – Sparta (Zw) D210:008:35Sportcentrum De KoploperMatthijs B, Daan, Merel
22-01-2022DOS Kampen/Veltman D1 – Sparta (Zw) D211:0010:10CellesbroekLieselot, Matthijs P, Nick
19-02-2022Elburg D1 – Sparta (Zw) D212:0011:00’t HuikenMerel, Joab, Daan
05-03-2022Wit-Blauw/Green Organics D2 – Sparta (Zw) D210:009:10De ReeveFleur, Lieselot, Imke
19-03-2022Oranje Zwart D1 – Sparta (Zw) D214:1513:45ZBC-halEigen vervoer

 
D3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Elburg D2 – Sparta (Zw) D311:0010:00’t HuikenDaniel, Sten, Elise
08-01-2022Lemmer D1 – Sparta (Zw) D315:4514:30De Hege FonnenDemi, Marit, Raf
15-01-2022Oranje Zwart D2 – Sparta (Zw) D314:1513:45ZBC-halEigen vervoer
29-01-2022Rood-Wit D2 – Sparta (Zw) D314:3013:40Erica TerpstrahalAnnemijn, Amy, Julian
05-02-2022Hellas ’63 D1 – Sparta (Zw) D310:008:55De BrakeFemke, Jamie, Sten
12-03-2022Exakwa D2 – Sparta (Zw) D311:009:40Sportcentrum De KoploperDemi, Raf, Femke

 
D4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021Wit-Blauw/Green Organics D3 – Sparta (Zw) D410:009.15CellesbroekElin L, Door, Evi
18-12-2021ASVD D2 – Sparta (Zw) D412:0010:50’t DokElin J, Lyan, Leanne
22-01-2022DOS Kampen/Veltman D2 – Sparta (Zw) D410:009:10CellesbroekMaud, Isabelle, Karlijn
05-03-2022d’Ommerdieck D1 – Sparta (Zw) D411:1510:25Kulturhus De SpilSanne, Elin L, Evi
19-03-2022Elburg D3 – Sparta (Zw) D410:009:00’t HuikenKarlijn, Leanne, Maud
02-04-2022Exakwa D3 – Sparta (Zw) D410:008:35Sportcentrum De KoploperElin J, Isabelle, Sanne

 
E1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021ZKC ’19 E1 – Sparta (Zw) E109:008.00N Wessels BoerhalBo, Lucas
18-12-2021Elburg E1 – Sparta (Zw) E109:008:00’t HuikenSharon, Maud
29-01-2022DOS ’46 E1 – Sparta (Zw) E109:008:00Blaashal NijeveenNienke, Mees
12-02-2022DOS Kampen/Veltman E1 – Sparta (Zw) E110:009:15De ReeveSharon, Mees
05-03-2022Wit-Blauw/Green Organics E1 – Sparta (Zw) E109:008:15De ReeveBo, Nienke
19-03-2022Rood-Wit E1 – Sparta (Zw) E110:009:10Erica TerpstrahalMees, Maud

 
E2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
27-11-2021Exakwa E1 – Sparta (Zw) E209:007.30Sportcentrum De KoploperFlinn, Lise
18-12-2021Dindoa E1 – Sparta (Zw) E210:008:50Dindoa-halJulia, Roos
29-01-2022Unitas/Perspectief E4 – Sparta (Zw) E209:008:00De SypelAmber, Jesse
19-02-2022Wolderwijd E1 – Sparta (Zw) E211:3010:15De HorstAmber, Jesse
19-03-2022Rood-Wit E2 – Sparta (Zw) E210:009:10Erica TerpstrahalFlinn, Lise
26-03-2022ASVD E1 – Sparta (Zw) E211:009:50’t DokJulia, Roos

 
E3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Wit-Blauw/Green Organics E2 – Sparta (Zw) E310:009:10De ReeveElias, Manuel
11-12-2021Unitas/Perspectief E3 – Sparta (Zw) E311:0010:00De SypelMerijn, Karlijn
22-01-2022Exakwa E2 – Sparta (Zw) E309:007:45Sportcentrum De KoploperManuel, Daan
05-02-2022ASVD E2 – Sparta (Zw) E311:009:50’t DokElias, Merijn
12-03-2022DOS Kampen/Veltman E3 – Sparta (Zw) E309:008:15De ReeveDaan, Manuel
02-04-2022Emmeloord E1 – Sparta (Zw) E311:4010:30BosbadhalMerijn, Karlijn

 
E4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Elburg E2 – Sparta (Zw) E409:008:00’t HuikenJasmijn, Melina
11-12-2021DOS Kampen/Veltman E2 – Sparta (Zw) E410:009:10De ReeveJuna, Jurre
15-01-2022Rood-Wit E5 – Sparta (Zw) E410:009:10Erica TerpstrahalNiels, Jurre
29-01-2022Wit-Blauw/Green Organics E4 – Sparta (Zw) E409:008:15De ReeveMelina, Jasmijn
05-02-2022Oranje Zwart E1 – Sparta (Zw) E413:1512:45ZBC-halEigen vervoer
26-03-2022Hellas ’63 E1 – Sparta (Zw) E413:1512:20De BrakeNiels, Juna

 
E5

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Juventa E2 – Sparta (Zw) E512:0010:45De BeekLeah, Sam
11-12-2021Rood-Wit E3 – Sparta (Zw) E510:009:10Erica TerpstrahalIris, Matteo
15-01-2022KIA/Vefo E1 – Sparta (Zw) E511:3010:30De SlenkenEmily, Thomas
29-01-2022Avereest E2 – Sparta (Zw) E511:0010:00CitadelLeah, Sam
05-02-2022DOS ’46 E3 – Sparta (Zw) E509:008:00Blaashal NijeveenEmily, Iris
26-03-2022Oranje Zwart E3 – Sparta (Zw) E513:1512:45ZBC-halEigen vervoer


F1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
04-12-2021Emmeloord F1 – Sparta (Zw) F110:309:15BosbadhalBrent, Duuk
11-12-2021ASVD F1 – Sparta (Zw) F111:009:50’t DokEmma, Jens
15-01-2022Exakwa F1 – Sparta (Zw) F109:007:45Sportcentrum De KoploperJonathan, Nova
29-01-2022ASVD F2 – Sparta (Zw) F110:008:50’t DokEmma, Duuk
26-03-2022Hellas ’63 F1 – Sparta (Zw) F113:1512:10De BrakeNova, Jens

 
F2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatieRijouders
18-12-2021ASVD F3 – Sparta (Zw) F211:009:50’t DokJoah, Vayen, Emma J
22-01-2022Rood-Wit F2 – Sparta (Zw) F210:009:10Erica TerpstrahalAron, Raphaela, Pieter
19-02-2022Elburg F2 – Sparta (Zw) F209:008:00’t HuikenSeth, Pieter, Raphaela
19-03-2022Unitas/Perspectief F2 – Sparta (Zw) F209:308:30De SypelJoah Seth, Emma J
02-04-2022DOS Kampen/Veltman F2 – Sparta (Zw) F209:008:15De ReeveAron, Vayen, Joah