Hallo,
Sparta is op zoek naar iemand die het leuk vindt om te organiseren en zaken te regelen voor de selectie. Je gaat dit doen in samenspraak met de staf (waar jij onderdeel van bent). Je staat hierdoor dicht bij het team en zit op de bank bij de wedstrijden. Jij zorgt ervoor dat het team en de trainers zich kunnen focussen op de training en de wedstrijden. Dit zou natuurlijk ook in duo vorm kunnen waardoor je taken kunt verdelen en je er minder tijd in hoeft te stoppen. In onderstaande vacature vind je een omschrijving van de functie Teammanager.
Functieomschrijving
De teammanager van de selectie is het aanspreekpunt voor alle algemene zaken rondom de selectie en verzorgt daarnaast verschillende organisatorische werkzaamheden. Onderstaande werkzaamheden dienen als basis, het exacte takenpakket dient voorafgaand aan het nieuwe seizoen altijd zorgvuldig te worden afgestemd tussen de teammanager en de andere stafleden.
In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zal de teammanager;
- een seizoensplanning opstellen in overleg met staf en TZ-lid selectiezaken.
- de bidons wassen en voorzien van de juiste rugnummers. (Ook tijdens het seizoen)
- er zorg voor dragen dat iedereen is voorzien van de juiste kleding en een sporttas.
- Whatsapp groepen aanmaken (en vervolgens beheren).
- De aanvragen voor oefenwedstrijden die binnenkomen communiceren met de staf.
Voorafgaand aan elk (deel)seizoen zorgt de teammanager dat onderstaande roosters gemaakt en / of gedeeld worden:
- een wasrooster voor de thuisshirts.
- een rijrooster voor uitwedstrijden.
- een fluitrooster (communiceren, invullen en retourneren).
- een bar- en schoonmaakrooster (communiceren, invullen en (indien nodig) retourneren.
- zorgen voor filmers tijdens de wedstrijden.
Tijdens het zaalseizoen is de teammanager het aanspreekpunt voor alle zaken rondom de wedstrijdorganisatie, zoals;
- het laten maken van een teamfoto, eventueel aangevuld met spelersportretten.
- de teams van de week in samenwerking met de jeugdcommissie.
- indien gevraagd verstrekken van basisinformatie (namen, foto etc.) van de selectie aan tegenstanders.
Bij wedstrijden ontzorgt de teammanager door;
- het invullen en versturen van het wedstrijdformulier.
- bidons te vullen (voor wedstrijd en tijdens rust) en in goede kratten zetten.
- de wedstrijdshirts klaar te leggen voor de spelers en inschietshirts in te nemen.
- de shirts van de aanvoerder(s) te voorzien van tape op de bovenarm.
- het bijhouden van statistieken gedurende de wedstrijd.
Voor wedstrijdanalyses fungeert de teammanager als beheerder van TeamTV door:
- uitwisseling met andere clubs aan te vragen bij start (deel)seizoen.
- spelers en staf uit te nodigen voor TeamTV.
- wedstrijden up te loaden.
Tot slot beheert de teammanager de Lief & Leed pot van de selectie en draagt hij of zij zorg voor de organisatie van nevenactiviteiten.
Tijdsbesteding
De tijdsbesteding buiten wedstrijden om bedraagt ongeveer 2 uur per week met piekmomenten in voorbereiding op het nieuwe seizoen en in de periodes tussen zaal- en veldseizoen.
Interesse? Heb je interesse in de vacature, of heb je vragen over de functieomschrijving? Neem dan per mail contact op met Ron de Vlugt via korfbalzaken@spartazwolle.nl.