Start zaalcompetitie en rijrooster

Op zaterdag 26 november start voor de meeste teams de competitie. Wil je weten welke wedstrijden er gepland staan, kijk dan in de knkvapp. Mocht je zoon of dochter niet kunnen spelen meld dit dan op tijd bij Nanda. Graag via de app op het nummer 0648493556!

Hieronder tref je het rijrooster aan. Mocht je niet kunnen rijden, dan graag onderling ruilen!

  A1

DatumWedstrijdStarttijdVertrektijdRijouders
26-11De walden A1- Sparta A115:3013:30Ruben-  Mara- Nathalie
17-12MId-Fryslan A1- Sparta A118:1016:30Koen- Kenson- Dione
28-1CSL A1 – Sparta A113:3511:45Eline- Lotte- Roy
11-2Drachten A1- Sparta A113:4012:10Jesper- Nathalie- Ruben
18-2Dos’46 A2- Sparta A115:0013:45Mara- Kenson- Koen
18-3OKO/BIES A2- Sparta A111:009:20Lotte- Roy- Eline
25-3LDODK A2- Sparta A210:409:00Dione- Ruben- Kenson

A2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Emmeloord A1- Sparta A213:0511:50Tessa,, Nina, Joanne
10-12Dindoa A3- Sparta A215:3014:20Fenna, Jeroen, Kelsey
14-1Rood-Wit A3- Sparta A215:0014:10Nowa, Kiara, Esra
11-2DWS A1- Sparta A213:0011:30Joanne, Yade, Celine
11-3Meeuwen A3- Sparta A213:3012:10Nina, Kelsey, Nowa
1-4Exakwa A3- Sparta A215:3014:10Yade, Nina, Jeroen

B1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Zwart Wit B1- Sparta B110:008:30Maarten- Daan- Keano
17-12NKC B1- Sparta B118:2017:00Esmee- Jelmer- Liese
28-1NRC’22 B1- Sparta B117:0015:15Mireille- Juliette- Mathijn
11-2Leonidas/SCO B1- Sparta B110:159:00Luna, Jelmer, Liese
18-2Dos 46 B2- Sparta B114:0012:50Esmee- Daan- Mireille
25-3Regio’72 B1- Sparta B117:1516:00Keano- Juliette-Luna

B2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12ZKC’19 B1- Sparta B210:509:45Jasmijn, Joas, Silvijn
10-12Oranje-Zwart B1- Sparta B217:10eigen vervoer
14-1Rood-Wit B2- Sparta B214:0013:00Tygo, Anniek, Jim
21-1ASVD B2- Sparta B214:1013:00Amber, Tim, Ruth
4-2Exakwa B3- Sparta B215:0013:50Jasmijn, Silvijn, Jim
11-3Roreko B1- Sparta B212:0011:00Tygo, Amber, Anniek

C1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Dos Kampen C1- Sparta C111:0010:00Ester, Jesper, Steven
17-12Unitas C2- Sparta C114:1513:00Lois,Jonathan , Elise
28-1KVZ C1- Sparta C117:1515:45Jasja, Joab, Kaylee
4-2NKC C1- Sparta C110:008:50Elise,  Jasja, Lois
18-2Rood-Wit C1 – Sparta C112:0011:00Jesper, Ester, Joab
18-3Exakwa C1- Sparta C115:0013:50Steven, Jonathan Kaylee
25-3Meeuwen C1- Sparta C114:1012:50Joab, Jasja, Ester

C2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Hellas C1- Sparta C212:0011:00Bram, Thomas, Merel
10-12Wit-Blauw C2- Sparta C210:009:10Lotte, Kobe, Eline
14-1Rood-Wit C2- Sparta C213:0012:10Anne, Imke, Silke
28-1Exakwa C3 -Sparta C211:009:40Noa, Merel, Kobe
11-3Emmeloord C1- Sparta C212:0510:50Bram, Lotte, Eline
25-3Dos Kampen C2- Sparta C210:5510:00Imke, Silke, Thomas

C3 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Wolderwijd C1- SParta C312:1010:50Nick, Quincy, Nynke
10-12Telstar C2- Sparta C317:0015:40JOline, Isis, Daan
7-1Unitas C4- Sparta C311:009:50Matthijs, Kristof, Elin
21-1Elburg C1- Sparta C314:0013:00Nick, Fleur, Quincy
4-2Meeuwen C3- Sparta C314:1513:00Nynke, Joline, Isis
18-3Wit-Blauw C3- Sparta C310:009:100Daan, Kristof, Elin

C4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Roreko C2- Sparta C411:0010:00Femke, Elise, Leanne
14-1Moedig Voorwaarts C1- Sparta C410:008:45Sophie, Morris, Annemijn
28-1Elko C1- Sparta C411:5510:40Julian, Jamie, Lieselot
11-2ZKC C2- Sparta C412:0010:50Femke, Morris, Annemijn
4-3KIA/Vefo C1- Sparta C413:3012:30Elise, Sophie, Julian
11-3Thrianta C1- Sparta C412:3511:25Leanne, Lieselot, Jamie

D1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Wit-Blauw D1- Sparta D112:0011:100Thirza, Demi, Sten
10-12Dos Kampen D1- Sparta D110:009:100Kian, Pascal, Salome
21-1Exakwa D1- Sparta D111.009:40Evi, Marit, Milan
4-2Rood-Wit D1- Sparta D112:0011:10Salome, Demi, Elin
18-2HHV D1- Sparta D117:0015:50Pascal, Daniel, Elin
18-3Kios D1- Sparta D115:5514:55Kian, Sten, Thirza

D2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Kia/Vefo D1- Sparta D212:3011:30Jasmijn, Door, Sharon
10-12Koru D1- Sparta D210:008:40Isabelle, Sanne, Maud
21-1HHV D2- Sparta D215:0013:50Rianne, Lyan, Karlijn 
4-2Thrianta D1- Sparta D211:2010:10Sharon, Isabelle, Door
11-3Roreko D1- Sparta D29:008:00Jasmijn, Rianne, Maud
8-4Avereest D1- Sparta D212:3011:20Lyan, Karlijn, Sanne

D3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-12Elburg D2- Sparta D311:0010:00Lucas, Julia, Flinn
14-1Wit-Blauw D3- Sparta D310:009:10Bo, Jesse, Lise
28-1Sparta N D3- Sparta D310:008:40Amber, Roos, nienke
4-2Unitas D5- Sparta D310:008:50Lucas, Mees, Julia
18-2Exakwa D3- Sparta D310.008:50Flinn, Jesse, Amber
25-3ASVD D2- Sparta D311:009:50Bo, Mees, Roos

D4 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12ASVD D3- Sparta D412:0010:50Elias, Sanne, Merijn
10-12Elburg D3- Sparta D410:009:00Faye, Danique, Manuel
4-2ZKC ‘19 D2- Sparta D411:009:50Daan, Karlijn, Nienke
11-3Thrianta D2- Sparta D410:159:10Melina, Sanne, Danique
25-3Oranje Zwart D2- Sparta D414:15eigen vervoer

E1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Dos Kampen E1- Sparta E19:008:10Niels, Jurre
17-12Rood-Wit E1- Sparta E110:009:10Vayen, Juna
21-1Wit-Blauw E2- Sparta E110:009:10Elise, Jurre
11-2ASVD E3- Sparta E110:009:00Niels, Juna
18-2Exakwa E1- Sparta E19:007:45Elise, Jurre
1-4Elburg E2- Sparta E29:008:00vayen, Juna

E2 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Exakwa E3- Sparta E210:008:45Leah, Sam
21-1Wit-Blauw E4- Sparta E29:008:10Matteo, Iris
11-2Emmeloord E1- Sparta E111:009:50Danto, Emily
18-2ASVD E4- Sparta E210:008:50Leah, Iris
18-3Hellas E1- Sparta E211:0010:00Sam, Danto
1-4Rood-Wit E2- SParta E210:009:10Emily, Matteo

E3 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-12Elburg E1 -Sparta E39:008:00Chiem, Louis
14-1Rood-Wit E3- Sparta E310:009:10Thomas, Nova
28-1ASVD E2- Sparta E310:008:50Cas, Jasmijn
4-2Exakwa E4- Sparta E39:007:45Chiem, Nova
11-3Oranje Zwart E1- Sparta E313:15eigen vervoer
25-3Dos Kampen E3- Sparta E39:008:10Jasmijn, Thomas

E4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12ASVD E1- Sparta E411:009:50Lieke, Nora
10-12Elburg E3- Sparta E49:008:00Raphaella, Fleur
28-1Rood-Wit E5- Sparta E410:009:10Narin, Emma
4-2Wit-Blauw E3- Sparta E49:008:10Nora, Fleur
11-3Exakwa E5- Sparta E49:007:45Lieke, Emma
25-3Dos Kampen E4- Sparta E49:008:10Raphaella, Narin

F1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Meeuwen F1- Sparta F19:007:45Brent, Duuk
17-12Hellas F1- Sparta F112:0011:00Jonathan, Jens
21-1Dindoa F1- Sparta F110:008:50Aaron, Pieter
4-2Exakwa F1- Sparta F19:007:45Duuk, Jens
18-2Meeuwen F1- Sparta F19:007:45Aaron, Pieter
25-3Hellas F1- Sparta F1 12:1511:15Brent, Jonathan

F2 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
3-12Hellas F2- Sparta F211:0010:00Seth, Joah
17-12Dindoa F4- Sparta F210:008:50Dide, Laureen
21-1 ASVD F4- Sparta F210:008:40Thije, Joah
4-2ASVD F3- Sparta F211:009:40Seth, Dide
18-2Unitas F1- Sparta F29:007:50Laureen, Thije
1-4Meeuwen F2 – Sparta F29:007:40Joah, Dide

F3 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Rood-Wit F1- Sparta F310:009:10Benjamin, Elske
14-1Oranje Zwart F1- Sparta F313:15eigen vervoer
28-1Dos-Kampen F1- Sparta F39:008:10Isabella, Vigo
11-2Dos’46 F2- Sparta F39:008:00Benjamin, Jens
4-3KIa/Vefo F1- Sparta F311:3010:30Elske, Vigo
11-3ASVD F2- Sparta F311:009:50Isabella, Jens

F4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
26-11Elburg F1- Sparta F49:008:00Jair, Noam
10-12Regio F1- Sparta F415:0014:00Mila, Geke
14-1ASVD F1- Sparta F411:009:50Levin, Imre
28-1Rood-Wit F2- Sparta F49:008:10Mila, Imre
11-3Wit-Blauw F1- Sparta F49:008:10Geke, Levin
25-3Dindoa F5- Sparta F410:008:50Noam, Jair