Start najaarscompetitie en rijrooster.

Op zaterdag 10 september start de competitie weer. Wil je weten welke wedstrijden er gepland staan, kijk dan in de knkv app. Mocht je zoon/dochter niet kunnen spelen, meld het dan op tijd bij Nanda Menkveld via de app 0648493556. Ook graag in de app groep van het team.

Hieronder tref je het rijrooster aan. Mocht je niet kunnen, dan graag onderling ruilen!

Het vertrek voor de uitwedstrijden is vanaf Sparta!

  A1

DatumWedstrijdStarttijdVertrektijdRijouders
17-9Juventa A1 – Sparta A115:3014:15Jesper, Mara, Lotte
1-10OKO/BIES A2 – Sparta A112:3010:50Nathalie, Thomas, Eline
22-10Rood-Wit A1 – Sparta A112:0011:00Roy, Ruben, Dione
29 -10NKC ‘51 A1 – Sparta A113:0011:45Kenson, Jesper, Lotte

A2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Oranje-Zwart A1 – Sparta A211:45eigen vervoer
24-9Rood-Wit A2 – Sparta A211:0010:10Kiara, Jeroen, Yade, Joanne
8-10Emmeloord A1 – Sparta A211:0010:00Esra, Hugo, Nowa, Kelsey

B1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Dos Kampen B1- Sparta B111:0010:00Esmee, Liese, Daan
1-10ASVD B1 – Sparta B112:0010:45Jelmer, Juliette, Mathijn
15-10Rood-Wit B1 – Sparta B111:0010:00Mireille, Keano, Luna

B2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Rood-Wit B2- Sparta B212:0011:00Tygo, Anniek, Jim
24- 9Oranje-Zwart B1- Sparta B212:00eigen vervoer
1-10Hellas ‘63 B1- Sparta B211:0010:10Amber, Tim, Silvijn

C1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9KVZ C1- Sparta C111:059:30Steven, Joab, Lois, Jasja
24-9NKC C1 – Sparta C111:009:45Jonathan, Joas, Ester, Kaylee
8-10Dos Kampen C1- Sparta C111:0010:00Jesper, Elise, Noa, Joab

C2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Emmeloord C1- Sparta C211:0510:10Nick, Imke, Max, Bram
8-10Wit-Blauw C2- Sparta C210:009:10Thomas, Lotte, Joline, Kobe
15-10Rood-Wit C2- Sparta C211:0010:10Eline, Silke, Isis, Merel

C3 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Exakwa C4- Sparta C311:4010:30Fleur, Julian, Amy, Matthijs
1-10Unitas C4- Sparta C312:1511:15Daan, Kristof, Nynke, Elin
15-10Dindoa C3- Sparta C310:008:50Elise, Annemijn, Quincy, Jamie

D1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Exakwa D1- Sparta D112:4011:30Salome, Demi, Marit, Sten
24-9Rood-Wit D1- Sparta D110:009:10Milan, Daniel, Elin, Thirza
8-10Elburg D1- Sparta D110:159:15Kian, Pascal, Evi, Sten

D2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Elburg D3- Sparta D210:009:00Femke, Karlijn, Door, 
1-10ASVD D3- Sparta D210:008:50Jasmijn, Sanne, Leanne
15-10Dos Kampen D2- Sparta D210:009:10Isabella, Maud, Sophie

D3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Wit-Blauw D1- Sparta D311:0010:10Flynn, Jesse,Amber, Faye
24-9ASVD D1- Sparta D310:159:10Mees, Julia, Lise
1-10Dos Kampen D1- Sparta D310:009:10Lucas, Bo, Nienke

D4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9ASVD D2- Sparta D411:009:50Elias, Sanne, Karlijn
24-9Wit-Blauw D3- Sparta D410:009:10Daan, Sharon, Melina
8-10Exakwa D4- Sparta D411:5010:50Manuel, Marijn, Danique

E1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Dos ‘46 E2- Sparta E111:0010:15Jurre, Juna
8-10Rood-wit E2- Sparta E19:008:15Elise, Vayen
15-10Oranje-Zwart E1- Sparta E19:00eigen vervoer

E2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Dos Kampen E4- Sparta E29:308:45Sam, Danto
24-9Dindoa E6- Sparta E210:309:20Matteo, Emily
1-10Wit-Blauw E3- Sparta E29:008:15Iris, Danto

E3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Moedig Voorwaarts E1- Sparta E39:308:25Thomas, Emma
24-9Elko E3- Sparta E39:458:40Chiem, Cas
8-10Koru E1- Sparta E310:459:45Nova, Louis

E4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Rood Wit E5- Sparta E49:008:15Emma, FLeur
24-9Exakwa E5- Sparta E410:359:30Nora, Raphaella
1-10Wit Blauw E4- Sparta E49:008:15Narin, Leah

F1

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
17-9Unitas F1- Sparta F110:009:00Aaron, Jonathan
1-10Dindoa F1- Sparta F19:308:20Jens, Pieter
15-10Hellas ‘63 F1- Sparta F110:009:10Duuk,  Brent

F2

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9ASVD F2- Sparta F29:308:30Dide, Joah
24-9Exakwa F2- Sparta F29:308:15Seth, Tije
8-10Emmeloord F1- Sparta F29:008:00Laureen, Joah

F3

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9ASVD F1- Sparta F310:309:30Vigo, Isabella
8-10ASVD F4- Sparta F310:309:30Jens, Elske
15-10Dos-Kampen F1- Sparta F39:308:50Benjamin, Vigo

F4

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdRijouders
10-9Oranje Zwart F1- Sparta F49:00eigen vervoer
8-10Rood-Wit F1- Sparta F49:008:10Imre, Geke
15-10ASVD F3- Sparta F411:0010:00Noam, Jair