SpartaLogo
Sparta Zwolle

Zaalcompetitie jeugd

TZ jeugd (Uit de commissie) 2021-11-22

Beste ouders,

Zaterdag 27 november aanstaande start de zaalcompetitie. We gaan er vanuit dat iedereen aanwezig is bij de wedstrijden, maar mocht je een keer niet kunnen omdat je bijvoorbeeld ziek bent, geef dit dan door aan je team en aan Erna (06 51 80 55 79). Bij de thuiswedstrijden geldt dat je een half uur voor de wedstrijd aanwezig bent. En bij uitwedstrijden doen we een beroep op de ouders om te rijden. Hieronder het rijrooster. Kan je niet rijden op de aangegeven datum, probeer dan via de teamapp te ruilen met een andere ouder.

A1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

18-12-2021

Juventa A1 - Sparta (Zw) A1

14:30

13:15

De Beek

Danique, Twan, Lotte

22-1-2022

ASVD A1 - Sparta (Zw) A1

12:00

10:50

't Dok

Eline, Lolke, Jacob-Jan

12-2-2022

DOS '46 A2 - Sparta (Zw) A1

11:00

10:00

De Eendracht

Mara, Ruben, Roy

5-3-2022

Exakwa A1 - Sparta (Zw) A1

16:20

14:50

Sportcentrum De Koploper

Davina, Danique, Lotte

19-3-2022

Amicitia A1 - Sparta (Zw) A1

16:50

15:25

De Stamper

Twan, Lolke, Ruben

2-4-2022

DOS Kampen/Veltman A1 - Sparta (Zw) A1

12:10

11:20

De Reeve

Mara, Eline, Jacob-Jan

 
A2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

DOS Kampen/Veltman A3 - Sparta (Zw) A2

14:20

13:30

De Reeve

Joanne, Koen, Ruth

15-01-2022

Rood-Wit A2 - Sparta (Zw) A2

13:20

12:30

Erica Terpstrahal

Fenna, Nienke, Femke

29-01-2022

Dindoa A3 - Sparta (Zw) A2

15:00

13:45

Dindoa-hal

Kenson, Yade, Esra

05-02-2022

Oranje Zwart A1 - Sparta (Zw) A2

15:15

14:45

ZBC-hal

Eigen vervoer

12-02-2022

Exakwa A3 - Sparta (Zw) A2

15:10

13:45

Sportcentrum De Koploper

Esra, Femke, Nienke

19-02-2022

Sparta (N) A2 - Sparta (Zw) A2

17:30

16:10

Watergoor

Joanne, Daniel, Ruth

 

 

 

 

 

 

 
B1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

4-12-2021

Hoogkerk/Nic. B1 - Sparta (Zw) B1

14:40

13:00

Blaashal Hoogkerk

Nathalie, Dione, Maarten

11-12-2021

De Wâlden B1 - Sparta (Zw) B1

16:05

14:25

De Hege Walden

Tessa, Liese, Thomas

15-1-2022

Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg B1 - Sparta (Zw) B1

15:30

13:50

MFC Zevenhuizen

Matthijn, Jelmer, Luna

22-1-2022

Rood-Wit B1 - Sparta (Zw) B1

11:10

10:20

Erica Terpstrahal

Jesper, Juliette, Nathalie

5-2-2022

Leonidas/SCO B1 - Sparta (Zw) B1

10:00

8:45

De Duker

Dione, Liese, Tessa

12-3-2022

Wit-Blauw/Green Organics B1 - Sparta (Zw) B1

16:55

16:00

De Reeve

Juliette, Luna, Matthijn

2-4-2022

Heerenveen B2 - Sparta (Zw) B1

17:00

15:45

Hoekstra hal

Jelmer, Thomas, Jesper


B2
2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

DOS Kampen/Veltman B2 - Sparta (Zw) B2

13:00

12.10

Cellesbroek

Ella, Kiara, Koen

11-12-2021

Exakwa B2 - Sparta (Zw) B2

15:10

13:50

Sportcentrum De Koploper

Nina, Lynn, Jeroen

08-01-2022

Elburg B2 - Sparta (Zw) B2

17:00

16.05

't Huiken

Kelsey, Celine, Hugo

15-01-2022

ASVD B2 - Sparta (Zw) B2

15:00

13.50

't Dok

Nowa, Lynn, Kiara

22-01-2022

Rood-Wit B2 - Sparta (Zw) B2

13:30

12.40

Erica Terpstrahal

Ella, Jeroen, Nina

12-03-2022

Regio '72 B1 - Sparta (Zw) B2

17:00

15.55

De Wieken

Koen, Hugo, Nowa

 

C1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

ASVD C1 - Sparta (Zw) C1

12:00

 10:45

't Dok

Jonathan, Kaylee, Amber

11-12-2021

DOS '46 C1 - Sparta (Zw) C1

11:15

10:15

De Eendracht

Esmee, Mireille, Jesper

22-1-2022

Juventa C1 - Sparta (Zw) C1

14:00

12:45

De Beek

Daan, Keano, Ruth

12-2-2022

AVO C1 - Sparta (Zw) C1

13:15

11:45

Kloosterveste

Amber, Kaylee, Ruth

12-3-2022

SCO/Motip Dupli C1 - Sparta (Zw) C1

13:55

12:45

De Steense

Esmee, Daan, Jesper

2-4-2022

Amicitia C1 - Sparta (Zw) C1

15:30

14:05

De Stamper

Jonathan, Ruth, Keano

 
C2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Hellas '63 C1 - Sparta (Zw) C2

12:00

10:55

De Brake

Anniek, Joy, Juliette

18-12-2021

Oranje Zwart C1 - Sparta (Zw) C2

15:15

14:45

ZBC-hal

Eigen vervoer

05-02-2022

Elburg C1 - Sparta (Zw) C2

15:00

14:00

MFC Aperloo

Maud, Marit, Thomas

19-02-2022

KIA/Vefo C1 - Sparta (Zw) C2

12:30

11:30

De Slenken

AMinn, Joas, Tygo

05-03-2022

Wit-Blauw/Green Organics C1 - Sparta (Zw) C2

11:00

10:10

De Reeve

Jasmijn, Anniek, Maud

26-03-2022

Exakwa C2 - Sparta (Zw) C2

13:00

11:35

Sportcentrum De Koploper

Joy, Thomas, Tygo

 
C3

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

DTG C1 - Sparta (Zw) C3

12:25

11.00

De Trime

Silke, Anne, Kristof

29-01-2022

Noveas C2 - Sparta (Zw) C3

11:00

13:25

De Waterwyck

Ester, Lois, Silvijn

12-02-2022

Lemmer C1 - Sparta (Zw) C3

14:30

13:15

De Hege Fonnen

Tim, Noa, Eline

19-02-2022

Elburg C2 - Sparta (Zw) C3

13:00

12:00

't Huiken

Elise, Joline, Jim

19-03-2022

DOS '46 C2 - Sparta (Zw) C3

11:00

10:00

De Eendracht

Silke, Kristof, Silvijn

26-03-2022

Harich C2 - Sparta (Zw) C3

11:50

10:25

De Trime

Joline, Ester, Elise

 
D1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

Rood-Wit D1 - Sparta (Zw) D1

11:10

 10.30

Erica Terpstrahal

Kian, Nynke, Milan

18-12-2021

NKC '51 D1 - Sparta (Zw) D1

12:30

11:20

Het Ravijn

Jasja, Salome, Bram

29-01-2022

Amicitia D1 - Sparta (Zw) D1

12:00

10:35

De Stamper

Quincy, Max, Thirza

12-02-2022

Apeldoorn D1 - Sparta (Zw) D1

09:30

8:20

Zuiderpark

Milan, Jasja, Kobe

19-02-2022

KVZ D1 - Sparta (Zw) D1

11:05

9:40

Hanzehal

Kian, Nynke, Max

26-03-2022

Wit-Blauw/Green Organics D1 - Sparta (Zw) D1

12:00

11:10

Cellesbroek

Thirza, Salome, Quincy

 
D2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

ASVD D1 - Sparta (Zw) D2

13:00

11.45

't Dok

Isis, Imke, Fleur

18-12-2021

Exakwa D4 - Sparta (Zw) D2

10:00

8:35

Sportcentrum De Koploper

Matthijs B, Daan, Merel

22-01-2022

DOS Kampen/Veltman D1 - Sparta (Zw) D2

11:00

10:10

Cellesbroek

Lieselot, Matthijs P, Nick

19-02-2022

Elburg D1 - Sparta (Zw) D2

12:00

11:00

't Huiken

Merel, Joab, Daan

05-03-2022

Wit-Blauw/Green Organics D2 - Sparta (Zw) D2

10:00

9:10

De Reeve

Fleur, Lieselot, Imke

19-03-2022

Oranje Zwart D1 - Sparta (Zw) D2

14:15

13:45

ZBC-hal

Eigen vervoer

 
D3

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Elburg D2 - Sparta (Zw) D3

11:00

10:00

't Huiken

Daniel, Sten, Elise

08-01-2022

Lemmer D1 - Sparta (Zw) D3

15:45

14:30

De Hege Fonnen

Demi, Marit, Raf

15-01-2022

Oranje Zwart D2 - Sparta (Zw) D3

14:15

13:45

ZBC-hal

Eigen vervoer

29-01-2022

Rood-Wit D2 - Sparta (Zw) D3

14:30

13:40

Erica Terpstrahal

Annemijn, Amy, Julian

05-02-2022

Hellas '63 D1 - Sparta (Zw) D3

10:00

8:55

De Brake

Femke, Jamie, Sten

12-03-2022

Exakwa D2 - Sparta (Zw) D3

11:00

9:40

Sportcentrum De Koploper

Demi, Raf, Femke

 
D4

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

Wit-Blauw/Green Organics D3 - Sparta (Zw) D4

10:00

9.15

Cellesbroek

Elin L, Door, Evi

18-12-2021

ASVD D2 - Sparta (Zw) D4

12:00

10:50

't Dok

Elin J, Lyan, Leanne

22-01-2022

DOS Kampen/Veltman D2 - Sparta (Zw) D4

10:00

9:10

Cellesbroek

Maud, Isabelle, Karlijn

05-03-2022

d'Ommerdieck D1 - Sparta (Zw) D4

11:15

10:25

Kulturhus De Spil

Sanne, Elin L, Evi

19-03-2022

Elburg D3 - Sparta (Zw) D4

10:00

9:00

't Huiken

Karlijn, Leanne, Maud

02-04-2022

Exakwa D3 - Sparta (Zw) D4

10:00

8:35

Sportcentrum De Koploper

Elin J, Isabelle, Sanne

 
E1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

ZKC '19 E1 - Sparta (Zw) E1

09:00

8.00

N Wessels Boerhal

Bo, Lucas

18-12-2021

Elburg E1 - Sparta (Zw) E1

09:00

8:00

't Huiken

Sharon, Maud

29-01-2022

DOS '46 E1 - Sparta (Zw) E1

09:00

8:00

Blaashal Nijeveen

Nienke, Mees

12-02-2022

DOS Kampen/Veltman E1 - Sparta (Zw) E1

10:00

9:15

De Reeve

Sharon, Mees

05-03-2022

Wit-Blauw/Green Organics E1 - Sparta (Zw) E1

09:00

8:15

De Reeve

Bo, Nienke

19-03-2022

Rood-Wit E1 - Sparta (Zw) E1

10:00

9:10

Erica Terpstrahal

Mees, Maud

 
E2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

27-11-2021

Exakwa E1 - Sparta (Zw) E2

09:00

7.30

Sportcentrum De Koploper

Flinn, Lise

18-12-2021

Dindoa E1 - Sparta (Zw) E2

10:00

8:50

Dindoa-hal

Julia, Roos

29-01-2022

Unitas/Perspectief E4 - Sparta (Zw) E2

09:00

8:00

De Sypel

Amber, Jesse

19-02-2022

Wolderwijd E1 - Sparta (Zw) E2

11:30

10:15

De Horst

Amber, Jesse

19-03-2022

Rood-Wit E2 - Sparta (Zw) E2

10:00

9:10

Erica Terpstrahal

Flinn, Lise

26-03-2022

ASVD E1 - Sparta (Zw) E2

11:00

9:50

't Dok

Julia, Roos

 
E3

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Wit-Blauw/Green Organics E2 - Sparta (Zw) E3

10:00

9:10

De Reeve

Elias, Manuel

11-12-2021

Unitas/Perspectief E3 - Sparta (Zw) E3

11:00

10:00

De Sypel

Merijn, Karlijn

22-01-2022

Exakwa E2 - Sparta (Zw) E3

09:00

7:45

Sportcentrum De Koploper

Manuel, Daan

05-02-2022

ASVD E2 - Sparta (Zw) E3

11:00

9:50

't Dok

Elias, Merijn

12-03-2022

DOS Kampen/Veltman E3 - Sparta (Zw) E3

09:00

8:15

De Reeve

Daan, Manuel

02-04-2022

Emmeloord E1 - Sparta (Zw) E3

11:40

10:30

Bosbadhal

Merijn, Karlijn

 
E4

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Elburg E2 - Sparta (Zw) E4

09:00

8:00

't Huiken

Jasmijn, Melina

11-12-2021

DOS Kampen/Veltman E2 - Sparta (Zw) E4

10:00

9:10

De Reeve

Juna, Jurre

15-01-2022

Rood-Wit E5 - Sparta (Zw) E4

10:00

9:10

Erica Terpstrahal

Niels, Jurre

29-01-2022

Wit-Blauw/Green Organics E4 - Sparta (Zw) E4

09:00

8:15

De Reeve

Melina, Jasmijn

05-02-2022

Oranje Zwart E1 - Sparta (Zw) E4

13:15

12:45

ZBC-hal

Eigen vervoer

26-03-2022

Hellas '63 E1 - Sparta (Zw) E4

13:15

12:20

De Brake

Niels, Juna

 
E5

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Juventa E2 - Sparta (Zw) E5

12:00

10:45

De Beek

Leah, Sam

11-12-2021

Rood-Wit E3 - Sparta (Zw) E5

10:00

9:10

Erica Terpstrahal

Iris, Matteo

15-01-2022

KIA/Vefo E1 - Sparta (Zw) E5

11:30

10:30

De Slenken

Emily, Thomas

29-01-2022

Avereest E2 - Sparta (Zw) E5

11:00

10:00

Citadel

Leah, Sam

05-02-2022

DOS '46 E3 - Sparta (Zw) E5

09:00

8:00

Blaashal Nijeveen

Emily, Iris

26-03-2022

Oranje Zwart E3 - Sparta (Zw) E5

13:15

12:45

ZBC-hal

Eigen vervoer


F1

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

04-12-2021

Emmeloord F1 - Sparta (Zw) F1

10:30

9:15

Bosbadhal

Brent, Duuk

11-12-2021

ASVD F1 - Sparta (Zw) F1

11:00

9:50

't Dok

Emma, Jens

15-01-2022

Exakwa F1 - Sparta (Zw) F1

09:00

7:45

Sportcentrum De Koploper

Jonathan, Nova

29-01-2022

ASVD F2 - Sparta (Zw) F1

10:00

8:50

't Dok

Emma, Duuk

26-03-2022

Hellas '63 F1 - Sparta (Zw) F1

13:15

12:10

De Brake

Nova, Jens

 
F2

Datum

Wedstrijd

Starttijd

vertrektijd

Accommodatie

Rijouders

18-12-2021

ASVD F3 - Sparta (Zw) F2

11:00

9:50

't Dok

Joah, Vayen, Emma J

22-01-2022

Rood-Wit F2 - Sparta (Zw) F2

10:00

9:10

Erica Terpstrahal

Aron, Raphaela, Pieter

19-02-2022

Elburg F2 - Sparta (Zw) F2

09:00

8:00

't Huiken

Seth, Pieter, Raphaela

19-03-2022

Unitas/Perspectief F2 - Sparta (Zw) F2

09:30

8:30

De Sypel

Joah Seth, Emma J

02-04-2022

DOS Kampen/Veltman F2 - Sparta (Zw) F2

09:00

8:15

De Reeve

Aron, Vayen, Joah